Ekipi dytë

Trainerat

Traineri: Driton Abdullahi

               +49 157 519 43 771

Koha e trajnimit:

Të martën dhe të enjten në orën 19:30

Adresa:

BSA Freiham

Hans-Dietrich-Genscher-Straße 11

81249 München

... lade FuPa Widget ...
FC Kosova München II auf FuPa